Banesa 160m² me #QIRA te Qafa

650 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E lëshuar

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 14 Mars, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 160.00 m2

Përshkrimi

Banesa gjendet te Qafa afër shkollës fillore “Meto Bajraktari”. Banesa posedon ngrohje qëndrore me rrymë dhe ofron kushte mjaft të mira për banim.
• Kati i 1-rë
Banesa ka këtë renditje:
• Qëndrimi ditor
• Kuzhinë me tryezari
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Depo
• Ballkon

Çmimi: 650€ (në çmim përfshihen të gjitha shpenzimet)

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 19386
Çmimi: 650 € / muaji
Sipërfaqja: 160.00 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
E mobiluar
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
Sistem alarmi

Të ngjajshme

Banesa
E lëshuar

Banesë 53m² neto me #QIRA në Bregun e Dielli...

450 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 53m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës. Banesa është tërësisht ...
Banesa me sipërfaqe 53m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobilua ...
1 1 53.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 87m² me #QIRA në Bregun e Diellit

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 87m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës ‘Ismail Qemaili& ...
Banesa me sipërfaqe 87m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës ‘Ismail Qemaili’. Banesa është tërë ...
2 1 87.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 50m² me #QIRA në Emshir

350 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 50m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin e kompanisë ‘Nartel ...
Banesa me sipërfaqe 50m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin e kompanisë ‘Nartel Exin’. Banesa ësht ...
1 1 50.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 65m² me #QIRA në Emshir

330 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir, në kompleksin Riera të ndërtuar nga Lesna. Ban ...
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir, në kompleksin Riera të ndërtuar nga Lesna. Banesa është tërësisht e mob ...
1 1 65.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings