Banesa 160m² me #QIRA te Qafa

650 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 14 Mars, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 160 m2

Përshkrimi

Banesa gjendet te Qafa afër shkollës fillore “Meto Bajraktari”. Banesa posedon ngrohje qëndrore me rrymë dhe ofron kushte mjaft të mira për banim.
• Kati i 1-rë
Banesa ka këtë renditje:
• Qëndrimi ditor
• Kuzhinë me tryezari
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Depo
• Ballkon

Çmimi: 650€ (në çmim përfshihen të gjitha shpenzimet)

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 19386
Çmimi: 650 € / muaji
Sipërfaqja: 160 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
E mobiluar
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
Sistem alarmi

Të ngjajshme

Banesa
E lëshuar

Banesa 85m² me #QIRA në Dragodan

420 €
Banesa ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga ‘Butrinti Group’. Banesa është tër ...
Banesa ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga ‘Butrinti Group’. Banesa është tërësisht e mobiluar me mobi ...
2 1 85 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë – Zyre 95m² me #QIRA në Lagjen ...

430 €
Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve në kompleksin “Kulla e Zotnisë”, objekt ky i ndërtu ...
Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve në kompleksin “Kulla e Zotnisë”, objekt ky i ndërtuar nga kompania e ndërtim ...
1 95 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 90m² me #QIRA në Rrugën B

400 € / muaji
Banesa ndodhet në Rrugën B. Ndodhet në lagje të përshtatshme për banim. Është e mobiluar n ...
Banesa ndodhet në Rrugën B. Ndodhet në lagje të përshtatshme për banim. Është e mobiluar në tërësi me mobilje të re ...
2 1 90 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 52m² me #QIRA në Emshir

400 €
Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një la ...
Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt ...
1 1 52 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings