Banesa 150m² me #QIRA në Ulpianë

650 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E lëshuar

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 30 Gusht, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 150.00 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Ulpianë dhe ka qasje të shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit, si dhe ka afër shkollën fillore ‘Hasan Prishtina’, tregun e gjelbërt, postën etj.
Banesa është komplet e mobiluar dhe ofron kushte shumë të mira për banim. Banesa posedon sistem të ngrohjes me Termokos, ka ndriçim natyral, orientim në Jug – Lindje – Perëndim, etj.
• Kati i 3-të
Banesa ka këtë rënditje:
| 2 Qëndrime ditore
| Kuzhinë me tryezari
| 3 Dhoma gjumi
| 2 Banjo
| 1 Wc
| 3 Ballkona

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 22278
Çmimi: 650 €
Sipërfaqja: 150.00 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 3
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me Termokos
Oborr
Parking

Të ngjajshme

Banesa
E lëshuar

Banesë 65m² me #QIRA në Linda Premium Reside...

450 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagj ...
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagjen Prishtina e Re. Banesa ...
1 1 65.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 86m² me #QIRA te 4 Llullat

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 86m² ndodhet tek 4 Llullat. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe funk ...
Banesa me sipërfaqe 86m² ndodhet tek 4 Llullat. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Sistemin e ngroh ...
2 1 86.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 36m² neto me #QIRA në Dardani

250 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 36m² neto ndodhet në Dardani. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe fu ...
Banesa me sipërfaqe 36m² neto ndodhet në Dardani. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Sistemin e ngr ...
1 1 36.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 176m² me #QIRA në Lagjen e Muhaxherëv...

900 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 176m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, tek Ambasada e Zvicrës. Banesa ...
Banesa me sipërfaqe 176m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, tek Ambasada e Zvicrës. Banesa është tërësisht e re, fun ...
3 2 176.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings