Banesa 150m² me #QIRA në Ulpianë

650 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 21 Mars, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 150 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Ulpianë dhe ka qasje të shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit, si dhe ka afër shkollën fillore ‘Hasan Prishtina’, tregun e gjelbërt, postën etj.
Banesa është komplet e mobiluar dhe ofron kushte shumë të mira për banim. Banesa posedon sistem të ngrohjes me Termokos, ka ndriçim natyral, orientim në Jug – Lindje – Perëndim, etj.
• Kati i 3-të
Banesa ka këtë rënditje:
| 2 Qëndrime ditore
| Kuzhinë me tryezari
| 3 Dhoma gjumi
| 2 Banjo
| 1 Wc
| 3 Ballkona

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 22278
Çmimi: 650 €
Sipërfaqja: 150 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 3
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me Termokos
Oborr
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 65m² me #QIRA te Rruga B

350 €
Banesa ndodhet te Rruga B, afër ‘Sarajeva Steak House’. Ndodhet në një lokacion shumë të f ...
Banesa ndodhet te Rruga B, afër ‘Sarajeva Steak House’. Ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar dhe është e pë ...
1 65 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 80m² me #QIRA në ‘Nartel Center...

650 €
Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin ‘Nartel Center’, ndërtuar nga kompania e ndërt ...
Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin ‘Nartel Center’, ndërtuar nga kompania e ndërtimit ‘Nartel’. Objekti ës ...
2 1 80 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 111m² me #QIRA në objektin e ‘Nartel ...

400 €
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ...
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atr ...
3 2 111 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 111m² me #QIRA në objektin e ‘Nartel ...

500 €
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ...
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atr ...
3 2 111 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings