Banesa 131.2m² në #SHITJE në “Panorama Residence”

950 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 25 Maj, 2022
  • 3 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 131 m2

Përshkrimi

Banesa gjendet në objektin e ndërtuar nga “Premtimi Construction” i cili është ndërtim i ri dhe cilësor.
Banesa posedon sistemin e ngrohjes me rrymë, ashensorë modern, garazhë private, vendparkim të mjaftueshëm dhe pamje të hapur nga të gjitha anët. Banesa gjithashtu ofron të gjitha kushtet e duhura për një jetesë të qetë dhe të rehatshme.
• Kati i 2-të
Banesa ka këtë renditje:
• Qëndrimi ditor
• Kuzhina
• 3 Dhoma gjumi (njëra prej tyre Master Bedroom)
• 2 Banjo
• Wc
• Depo
• 2 Ballkona

ID e pronës: 19403
Çmimi: 950 € / m²
Sipërfaqja: 131 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 3
Veçori tjera
Ashensor
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E shitur

Banesa 81m² (neto) në #SHITJE në Bregun e Di...

135,000 €
Banesa gjendet në Bregun e Diellit afër Qendrës Tregtare. Ndodhet në një lokacion shumë të ...
Banesa gjendet në Bregun e Diellit afër Qendrës Tregtare. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm, në një lag ...
2 1 81 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 65.5m² në #SHITJE në Dardani

116,500 €
Banesa ndodhet në Dardani, në një ndër lagjet më të frekuentuara të qytetit, afër çdo shër ...
Banesa ndodhet në Dardani, në një ndër lagjet më të frekuentuara të qytetit, afër çdo shërbimi të nevojshëm dhe me ...
1 1 66 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 116m² në #SHITJE në ‘Nartel Cen...

Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit ‘Nar ...
Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit ‘Nartel’. Objekti është ...
3 1 116 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 79m² në #SHITJE në kompleksin ‘...

Banesa ndodhet në ‘City View’, një kompleks banesor me pamje magjepëse dhe për ...
Banesa ndodhet në ‘City View’, një kompleks banesor me pamje magjepëse dhe përrallore e vendosur në qen ...
2 1 79 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings