Banesa 131.2m² në #SHITJE në “Panorama Residence”

950 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 25 Maj, 2022
  • 3 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 131 m2

Përshkrimi

Banesa gjendet në objektin e ndërtuar nga “Premtimi Construction” i cili është ndërtim i ri dhe cilësor.
Banesa posedon sistemin e ngrohjes me rrymë, ashensorë modern, garazhë private, vendparkim të mjaftueshëm dhe pamje të hapur nga të gjitha anët. Banesa gjithashtu ofron të gjitha kushtet e duhura për një jetesë të qetë dhe të rehatshme.
• Kati i 2-të
Banesa ka këtë renditje:
• Qëndrimi ditor
• Kuzhina
• 3 Dhoma gjumi (njëra prej tyre Master Bedroom)
• 2 Banjo
• Wc
• Depo
• 2 Ballkona

ID e pronës: 19403
Çmimi: 950 € / m²
Sipërfaqja: 131 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 3
Veçori tjera
Ashensor
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E shitur

Banesë 58.82m² në #SHITJE në Mati 1

56,000 €
Banesa ndodhet në Mati 1, në kompleksin ‘Ami Residence’. Objekti ku ndodhet ba ...
Banesa ndodhet në Mati 1, në kompleksin ‘Ami Residence’. Objekti ku ndodhet banesa do të ketë ashensor ...
1 1 59 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 110.89m² në #SHITJE te Prishtina e Re

111,000 €
Banesa ndodhet te Prishtina e Re, ndërtim i Astral Construction, në kompleksin banesor Ele ...
Banesa ndodhet te Prishtina e Re, ndërtim i Astral Construction, në kompleksin banesor Elena. Kompleksi është duke ...
3 1 111 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 76m² (neto) në #SHITJE në Dardani

120,000 €
Banesa ndodhet në Dardani, tek Parku, me orientim nga Jugu – Perëndimi – Veriu ...
Banesa ndodhet në Dardani, tek Parku, me orientim nga Jugu – Perëndimi – Veriu. Ndodhet në një lagje te ...
2 1 76 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 52.3m² në #SHITJE në objektin e ‘Nart...

1,300 € / m²
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ...
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atr ...
1 1 52 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings