Banesa 127.29m² me #QIRA në Dukagjini Residence, Lakrishtë

550 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 24 Shtator, 2022
  • 3 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 127 m2

Përshkrimi

Karakteristikat e banesës janë: mure të trashësisë cca 12cm me pllakë të dyfishtë dhe izolim akustik që e ndalojnë zhurmën, sistem të ventilimit, sistem të klimatizimit, sistem të ngrohjes nën dysheme me Termokos, fasadë ventiluese, xhama tre shtresorë me ajrosje, etj. Banesa ndodhet në një lokacion mjaft të përshtatshëm për banim dhe për zhvilimin e veprimtarive të ndryshme afariste, si dhe ka pamje nga qyteti.
Objekti ofron siguri 24h nën mbikqyrjen e sigurimit fizik dhe të kamerave, recepsion në të dy hyrjet, si dhe posedon 2 ashensor.
• Orientimi : Lindje
• Kati i 8-të
Banesa ka këtë renditje:
• Qëndrimin ditor me kuzhinë
• 3 Dhoma gjumi (dy prej tyre me banjo)
• 3 Banjo
• Utiliti (Server Room)
• Depo
• Ballkon

Çmimi : 550€ /muaji (Në çmim përfshihen edhe një depo dhe një garazhë)

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hepeni në Google Maps
ID e pronës: 19267
Çmimi: 550 € / muaji
Sipërfaqja: 127 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 3
Veçori tjera
Ashensor
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E lëshuar

Banesa – Duplex 135m² me #QIRA në Breg...

600 €
Banesa gjendet në Bregun e Diellit afër Qendrës Tregtare. Ndodhet në një lokacion shumë të ...
Banesa gjendet në Bregun e Diellit afër Qendrës Tregtare. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm, në një lag ...
3 1 135 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesa 80m² me #QIRA në Dardani

400 €
Banesa ndodhet në Dardani, në një ndër lagjet më të frekuentuara të qytetit, afër çdo shër ...
Banesa ndodhet në Dardani, në një ndër lagjet më të frekuentuara të qytetit, afër çdo shërbimi të nevojshëm dhe me ...
2 1 80 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesa 94m² me #QIRA në Lagjen e Spitalit

350 €
Banesa ndodhet në Lagjen e Spitalit, ndërtim i Valoni Company. Ka lokacion të përshtatshëm ...
Banesa ndodhet në Lagjen e Spitalit, ndërtim i Valoni Company. Ka lokacion të përshtatshëm për banim, në afërsi të ...
2 1 94 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesa 102m² me #QIRA në kompleksin ‘P...

450 €
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Prishtina Stars’, në Emshir. Banesa është komplet e mobiluar ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Prishtina Stars’, në Emshir. Banesa është komplet e mobiluar me mobile të reja, ka të ...
2 2 102 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings