Banesa 120m² në #SHITJE në Lagjen e Spitalit

114,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 29 Mars, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 120 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në kompleksin ‘Lagjja e Kaltër’ i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘DP Partners’.
Kompleksi plotëson të gjitha kushtet për banim si hapësira të përbashkëta, parking të mjaftueshëm, si dhe ndodhet në një lokacion tejet të përshatshëm për banim, me qasje të shpejtë në çdo pjesë të qytetit.
Banesa ndodhet në katin e 8-të. Banesa do ta ketë sistemin e ngrohjes me energji elektrike.
Banesa ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 3 Dhoma Gjumi
| 2 Banjo
| 1 Depo
| 2 Ballkona
Të shfrytëzueshme do të ketë një depo dhe një garazhë, të cilat do të përfshihen në çmim.

*Banesa pritet të jetë e gatshme për banim në vitin 2024.

Mundësia e pagesës: 30% me nënshkrimin e kontratës, 30% në fund të vitit 2023 dhe 40% në vitin 2024.

ID e pronës: 21902
Çmimi: 114,000 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensor
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E shitur

Banesa 92.9m² në #SHITJE në Emshir

100,000 €
Banesa ndodhet në kompleksin i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘Bau Invest&# ...
Banesa ndodhet në kompleksin i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘Bau Invest’. Kompleksi plotëson ...
2 1 93 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 84.56m² në #SHITJE në Dragodan

91,000 €
Banesa ndodhet në kompleksin i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘Butrinti Gro ...
Banesa ndodhet në kompleksin i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘Butrinti Group’, afër ‘Rr ...
2 1 85 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 94m² në #SHITJE në Kompleksin “RUKOLL...

87,000 €
Banesa gjendet në Kompleksin “RUKOLLI 6” në Mati 1. Kompleksi Rukolli 6 është duke u ndërt ...
Banesa gjendet në Kompleksin “RUKOLLI 6” në Mati 1. Kompleksi Rukolli 6 është duke u ndërtuar nga investitorët R&am ...
2 1 94 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 109.5m² në #SHITJE në Emshir

1,250 € / m²
Banesa ndodhet në objektin e ndërtuar nga ‘Lesna’, në Emshir. Ndodhet në një l ...
Banesa ndodhet në objektin e ndërtuar nga ‘Lesna’, në Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtat ...
3 2 110 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings