Banesa 120m² me #QIRA te Prishtina e Re

500 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E lëshuar

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 30 Gusht, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 120.00 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet te Prishtina e Re, tek objektet e ACG-së. Ndodhet në lagje të përshtatshme për banim. Banesa është e orientuar nga juglindja dhe perëndimi.
Është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Objekti ku ndodhet banesa posedon dy ashensor dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme.
Banesa ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 3 Dhoma gjumi (1 Master Bedroom)
| 2 Banjo
| 2 Depo
| 1 Ballkon

*Banesa ka të shfrytëzueshme edhe një garazhë.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 21985
Çmimi: 500 €
Sipërfaqja: 120.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E lëshuar

Banesë 53m² neto me #QIRA në Bregun e Dielli...

450 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 53m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës. Banesa është tërësisht ...
Banesa me sipërfaqe 53m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobilua ...
1 1 53.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 87m² me #QIRA në Bregun e Diellit

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 87m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës ‘Ismail Qemaili& ...
Banesa me sipërfaqe 87m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës ‘Ismail Qemaili’. Banesa është tërë ...
2 1 87.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 50m² me #QIRA në Emshir

350 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 50m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin e kompanisë ‘Nartel ...
Banesa me sipërfaqe 50m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin e kompanisë ‘Nartel Exin’. Banesa ësht ...
1 1 50.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 65m² me #QIRA në Emshir

330 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir, në kompleksin Riera të ndërtuar nga Lesna. Ban ...
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir, në kompleksin Riera të ndërtuar nga Lesna. Banesa është tërësisht e mob ...
1 1 65.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings