Banesa 120m² me #QIRA te Prishtina e Re

500 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 2 Mars, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 120 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet te Prishtina e Re, tek objektet e ACG-së. Ndodhet në lagje të përshtatshme për banim. Banesa është e orientuar nga juglindja dhe perëndimi.
Është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Objekti ku ndodhet banesa posedon dy ashensor dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme.
Banesa ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 3 Dhoma gjumi (1 Master Bedroom)
| 2 Banjo
| 2 Depo
| 1 Ballkon

*Banesa ka të shfrytëzueshme edhe një garazhë.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 21985
Çmimi: 500 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesa 100m² me #QIRA në Dragodan

650 €
Banesa ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga ‘Butrinti Group’. Bane ...
Banesa ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga ‘Butrinti Group’. Banesa është tërësisht e mobi ...
2 1 100 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 102m² me #QIRA në kompleksin ‘Prishti...

450 €
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Prishtina Stars’, në Emshir. Banesa është komplet e mobiluar ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Prishtina Stars’, në Emshir. Banesa është komplet e mobiluar me mobile të reja, ka të ...
2 2 102 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 94m² me #QIRA në Emshir

500 €
Banesa ndodhet në Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimin e v ...
Banesa ndodhet në Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme a ...
2 94 m2detajet
Banesa
Me qira

Garsonjerkë 40m² me #QIRA në Qendër

250 €
Garsonjerka ndodhet në Qendër afër Fakultetit Ekonomik. Garsonjerka është komplet e mobilu ...
Garsonjerka ndodhet në Qendër afër Fakultetit Ekonomik. Garsonjerka është komplet e mobiluar dhe ofron kushte shumë ...
1 40 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings