Banesa 110m² me #QIRA në ‘Linda Premium Residence’, Prishtina e re.

650 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 8 Gusht, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 110.00 m2

Përshkrimi

Banesa është e mobiluar dhe e pa banuar më parë, është tërësisht funksionale, sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike, dhe ka orientim në juglindje dhe perëndim, si dhe ofron pamje të mrekullueshme të qytetit. . Disa nga karakteristikat e kompleksit ‘Linda Premium Residence’ janë: Sistemi Smart Home, sistem të sigurisë 24h, sistem të sigurisë nga zjarri, hapësira të gjelbëruara dhe këndin e lojërave për fëmijë, dysheme me parket dhe pllaka qeramike, ashensor të cilësisë së lartë, fshesa qëndrore, dritare nga PVC, mirëmbajtje të rregullt të objektit, parking të mjaftueshëm për banorë, dhe të gjitha shërbimet e nevojshme si (market, restaurant, fitnes, mjek dhe barnatore, kopshtin për fëmijë), etj.
Banesa ndodhet në katin e 6-të dhe ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë dhe tryezari
| 3 Dhoma gjumi
| 1 Banjo
| 1 Wc
| 1 Depo
| 1 Ballkon

*Banesa posedon garazhë dhe depo.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 21249
Çmimi: 650 €
Sipërfaqja: 110.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera
Sistem Smart Home

Të ngjajshme

Banesa
E lëshuar

Banesë 58m² me #QIRA në Dragodan

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 58m² neto ndodhet në lagjen Dragodan. Banesa ndodhet në një lagje atra ...
Banesa me sipërfaqe 58m² neto ndodhet në lagjen Dragodan. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt dhe shum ...
1 1 58.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 94m² me #QIRA në ‘Nartel Center...

600 € / muaji
Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin ‘Nartel Center’, ndërtuar nga kompania e ndërt ...
Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin ‘Nartel Center’, ndërtuar nga kompania e ndërtimit ‘Nartel’. Objekti ës ...
2 1 94.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 75m² me #QIRA në Dardani

400 € / muaji
Banesa ndodhet në Dardani, në një ndër lagjet më të frekuentuara të qytetit, afër çdo shër ...
Banesa ndodhet në Dardani, në një ndër lagjet më të frekuentuara të qytetit, afër çdo shërbimi të nevojshëm dhe me ...
2 1 80.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 91m² me #QIRA në Rrugën C

430 € / muaji
Banesa ndodhet në një lokacion shumë të qetë për banim dhe ofron të gjitha kushtet dhe shë ...
Banesa ndodhet në një lokacion shumë të qetë për banim dhe ofron të gjitha kushtet dhe shërbimet e nevojshme për nj ...
2 1 91.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings