Banesa 110m² me #QIRA në ‘Linda Premium Residence’, Prishtina e re.

650 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 20 Shkurt, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 110 m2

Përshkrimi

Banesa është e mobiluar dhe e pa banuar më parë, është tërësisht funksionale, sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike, dhe ka orientim në juglindje dhe perëndim, si dhe ofron pamje të mrekullueshme të qytetit. . Disa nga karakteristikat e kompleksit ‘Linda Premium Residence’ janë: Sistemi Smart Home, sistem të sigurisë 24h, sistem të sigurisë nga zjarri, hapësira të gjelbëruara dhe këndin e lojërave për fëmijë, dysheme me parket dhe pllaka qeramike, ashensor të cilësisë së lartë, fshesa qëndrore, dritare nga PVC, mirëmbajtje të rregullt të objektit, parking të mjaftueshëm për banorë, dhe të gjitha shërbimet e nevojshme si (market, restaurant, fitnes, mjek dhe barnatore, kopshtin për fëmijë), etj.
Banesa ndodhet në katin e 6-të dhe ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë dhe tryezari
| 3 Dhoma gjumi
| 1 Banjo
| 1 Wc
| 1 Depo
| 1 Ballkon

*Banesa posedon garazhë dhe depo.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 21249
Çmimi: 650 €
Sipërfaqja: 110 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera
Sistem Smart Home

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesa 100m² me #QIRA në Dragodan

650 €
Banesa ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga ‘Butrinti Group’. Bane ...
Banesa ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga ‘Butrinti Group’. Banesa është tërësisht e mobi ...
2 1 100 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 102m² me #QIRA në kompleksin ‘Prishti...

450 €
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Prishtina Stars’, në Emshir. Banesa është komplet e mobiluar ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Prishtina Stars’, në Emshir. Banesa është komplet e mobiluar me mobile të reja, ka të ...
2 2 102 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 94m² me #QIRA në Emshir

500 €
Banesa ndodhet në Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimin e v ...
Banesa ndodhet në Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme a ...
2 94 m2detajet
Banesa
Me qira

Garsonjerkë 40m² me #QIRA në Qendër

250 €
Garsonjerka ndodhet në Qendër afër Fakultetit Ekonomik. Garsonjerka është komplet e mobilu ...
Garsonjerka ndodhet në Qendër afër Fakultetit Ekonomik. Garsonjerka është komplet e mobiluar dhe ofron kushte shumë ...
1 40 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings