Banesa 109.5m² në #SHITJE në Emshir

1,250 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E shitur

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 13 Mars, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 109.50 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në objektin e ndërtuar nga ‘Lesna’, në Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, dhe është afër çdo shërbimi të nevojshëm.
Banesa është e sapo përfunduar dhe posedon sistemin e ngrohjes me Termokos. Objekti ofron dy ashensor, parking të mjaftueshëm për banorë, etj.
Banesa ndodhet në katin e 6-të, është e orientuar Lindje – Veri – Perëndim, dhe ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë
| 3 Dhoma gjumi (1 Master Bedroom)
| 2 Banjo
| 1 Depo
| 2 Ballkona

*Kontrata për banesën bëhet tek Noteri

ID e pronës: 21834
Çmimi: 1,250 € / m²
Sipërfaqja: 109.50 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
Nxehmje me Termokos
Parking

Të ngjajshme

Banesa
E shitur

Banesë 92.72m² në #SHITJE në ‘TED Resi...

1,300 € / m²
Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘LesnaR ...
2 1 92.72 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 45.5m² në #SHITJE në Mati 1

58,000 €
Banesa me sipërfaqe 45.5m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin Fisniku ndërtuar nga Ba ...
Banesa me sipërfaqe 45.5m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin Fisniku ndërtuar nga Bashkimi Projekt. Banesa ës ...
1 1 45.50 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 94m² në #SHITJE në Emshir

Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një la ...
Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt ...
2 1 94.00 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 50.54m² në #SHITJE në objektin e Nart...

62,000 €
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin që është duke u ndërtuar nga kompania “Nartel ...
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin që është duke u ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në ...
1 1 50.54 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings