Banesa 109.21m² në #SHITJE në Emshir

950 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E shitur

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 4 Prill, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 109.21 m2

Përshkrimi

Banesa gjendet në kompleksin “Rrezja 2” në Emshir.
Kompleksi ‘Rrezja 2’ është duke u ndërtuar nga investitorët R&Rukolli në lagjen Emshir.
Kompleksi plotëson të gjitha kushtet për banim si hapësira të përbashkëta, parking të mjaftueshëm dhe kënde të lojravë për fëmijë.
| Kati përdhesë
Banesa ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 3 Dhoma Gjumi
| 2 Banjo
| 1 Depo
| 2 Ballkona

*Banesa pritet të jetë e gatshme për banim në vitin 2025.

Mundësia e pagesës: 30% me nënshkrimin e kontratës, 30% në Nëntor 2023, 20% në Mars 2024 dhe 20% në Shtator 2024.

ID e pronës: 22361
Çmimi: 950 € / m²
Sipërfaqja: 109.21 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E shitur

Banesë 92.72m² në #SHITJE në ‘TED Resi...

1,300 € / m²
Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘LesnaR ...
2 1 92.72 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 93m² neto në #SHITJE te Prishtina e R...

70,000 €
Banesa me sipërfaqe 93m² neto ndodhet te Prishtina e Re, afër Eulex-it. Banesa është tërës ...
Banesa me sipërfaqe 93m² neto ndodhet te Prishtina e Re, afër Eulex-it. Banesa është tërësisht funksionale, sistemi ...
2 1 93.00 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 45.5m² në #SHITJE në Mati 1

58,000 €
Banesa me sipërfaqe 45.5m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin Fisniku ndërtuar nga Ba ...
Banesa me sipërfaqe 45.5m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin Fisniku ndërtuar nga Bashkimi Projekt. Banesa ës ...
1 1 45.50 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 94m² në #SHITJE në Emshir

Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një la ...
Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt ...
2 1 94.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings