Banesa 105m² në #SHITJE në objektin e ‘Nartel’, Emshir.

950 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 20 Gusht, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 105 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Emshir, në kompleksin e kompanisë ‘Nartel’, mbrapa ‘Kullave të Arabëve’.
Banesa është komplet e mobiluar, ka sistem të ngrohjes me rrymë, dhe ndodhet në një lokacion mjaft të mirë.
Objekti posedon ashensor, parking të mjaftueshëm, hapësirë gjelbëruese, etj.
• Kati i 2-të
Banesa ka këtë renditje:
• Qendrimi ditor
• Kuzhinë me tryezari
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Banjo
• 1 Wc
• 1 Ballkon

ID e pronës: 20602
Çmimi: 950 € / m²
Sipërfaqja: 105 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa 79m² në #SHITJE në kompleksin ‘...

Banesa ndodhet në ‘City View’, një kompleks banesor me pamje magjepëse dhe për ...
Banesa ndodhet në ‘City View’, një kompleks banesor me pamje magjepëse dhe përrallore e vendosur në qen ...
2 1 79 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 87m² (neto) në #SHITJE në Dardani

150,000 €
Banesa ndodhet në Dardani, tek Parku i Dardanisë. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe e ...
Banesa ndodhet në Dardani, tek Parku i Dardanisë. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe e gatshme për banim, sistem ...
2 1 87 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 122.68m² në #SHITJE në kompleksin e N...

850 € / m²
Banesa gjendet në Kompleksin “B2” i cili është duke u ndërtuar nga Kompania “Nartel Exin”. ...
Banesa gjendet në Kompleksin “B2” i cili është duke u ndërtuar nga Kompania “Nartel Exin”. Objekti është i pajisur ...
3 2 123 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 95.3m² në #SHITJE në objektin e ‘Nart...

117,000 €
Banesa ndodhet në objektin e ndërtuar nga kompania Nartel, tek ‘Hotel Nartel’ ...
Banesa ndodhet në objektin e ndërtuar nga kompania Nartel, tek ‘Hotel Nartel’ afër Stacionit të autobus ...
2 1 95 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings