Banesa 105m² në #SHITJE në objektin e ‘Nartel’, Emshir.

950 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 27 Tetor, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 105 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Emshir, në kompleksin e kompanisë ‘Nartel’, mbrapa ‘Kullave të Arabëve’.
Banesa është komplet e mobiluar, ka sistem të ngrohjes me rrymë, dhe ndodhet në një lokacion mjaft të mirë.
Objekti posedon ashensor, parking të mjaftueshëm, hapësirë gjelbëruese, etj.
• Kati i 2-të
Banesa ka këtë renditje:
• Qendrimi ditor
• Kuzhinë me tryezari
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Banjo
• 1 Wc
• 1 Ballkon

ID e pronës: 20602
Çmimi: 950 € / m²
Sipërfaqja: 105 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E shitur

Banesë 58.82m² në #SHITJE në Mati 1

56,000 €
Banesa ndodhet në Mati 1, në kompleksin ‘Ami Residence’. Objekti ku ndodhet ba ...
Banesa ndodhet në Mati 1, në kompleksin ‘Ami Residence’. Objekti ku ndodhet banesa do të ketë ashensor ...
1 1 59 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 110.89m² në #SHITJE te Prishtina e Re

111,000 €
Banesa ndodhet te Prishtina e Re, ndërtim i Astral Construction, në kompleksin banesor Ele ...
Banesa ndodhet te Prishtina e Re, ndërtim i Astral Construction, në kompleksin banesor Elena. Kompleksi është duke ...
3 1 111 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 76m² (neto) në #SHITJE në Dardani

120,000 €
Banesa ndodhet në Dardani, tek Parku, me orientim nga Jugu – Perëndimi – Veriu ...
Banesa ndodhet në Dardani, tek Parku, me orientim nga Jugu – Perëndimi – Veriu. Ndodhet në një lagje te ...
2 1 76 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 52.3m² në #SHITJE në objektin e ‘Nart...

1,300 € / m²
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ...
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atr ...
1 1 52 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings