Banesa 100.2m² në #SHITJE në objektin e ‘Nartel Exin’, Emshir

150,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 12 Janar, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 100 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania Nartel Exin, afër Stacionit të autobusëve.
Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt dhe shumë të qetë për banim.
Banesa është e mobiluar me një stil mjaft unik, me mobilje të reja dhe tejet të bukura, kamin elektrik, kuzhinë moderne me të gjitha pajisjet funksionale. Është e dizajnuar dhe e punuar gjithçka ekstra si: dyert, parketi, banjot, ballkoni i cili përfshin kuzhinë të veçantë, etj.
Banesa ka: fletën poseduese, izolim termik dhe akustik, dritare me xhama 4 stinorë, sistem të ngrohjes me rrymë dhe shumë shpejt do të behet kyçja me Termokos, etj.
Objekti posedon: 2 ashensor, parking të jashtëm të mjaftueshëm, sigurim fizik dhe sigurim nën mbikqyrjen e kamerave, pranimin teknik, etj.
| Kati i 4-të
Banesa ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 3 Dhoma gjumi
| 2 Banjo
| 1 Ballkon

*Banesa ka garazhë (rreth 15m²) dhe depo të cilat përfshihen në çmim.

ID e pronës: 21627
Çmimi: 150,000 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Fletë poseduese
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa 109.5m² në #SHITJE në Emshir

1,250 € / m²
Banesa ndodhet në objektin e ndërtuar nga ‘Lesna’, në Emshir. Ndodhet në një l ...
Banesa ndodhet në objektin e ndërtuar nga ‘Lesna’, në Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtat ...
3 2 110 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa – Duplex 135m² në #SHITJE në Br...

Banesa gjendet në Bregun e Diellit afër Qendrës Tregtare. Ndodhet në një lokacion shumë të ...
Banesa gjendet në Bregun e Diellit afër Qendrës Tregtare. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm, në një lag ...
3 1 135 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 94m² në #SHITJE në Lagjen ‘Kodr...

Banesa ndodhet në kompleksin ‘Kodrina’ e ndërtuar nga kompania ndërtuese ̵ ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Kodrina’ e ndërtuar nga kompania ndërtuese ‘Tregtia’. Ndodhet ...
2 1 94 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 60.84m² në #SHITJE në kompleksin e Na...

900 € / m²
Banesa gjendet në Kompleksin “B2” i cili është duke u ndërtuar nga Kompania “Nartel Exin”. ...
Banesa gjendet në Kompleksin “B2” i cili është duke u ndërtuar nga Kompania “Nartel Exin”. Objekti është i pajisur ...
1 1 61 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings