Banesë 60.3m² në #SHITJE në Emshir

Favorite
Your search results
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • July 10, 2024
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 60.30 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 60.3m² ndodhet në Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania Nartel.

Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. Banesa ka orientim nga perëndimi.

Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Depo | 1 Ballkon.

Ndërtesa posedon ashensor dhe hapësirë parkingu të jashtme. Banesa posedon bodrum 4m².

Ndodhet në një lagje tejet të përshtatshme për banim, në afërsi të shumë shërbimeve esenciale për banorë.

State/County:
Country: Kosovë
Open In Google Maps
Property Id : 31874
Property Size: 60.30 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Other Features
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me Termokos
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 67m² në #SHITJE në Mati 1

85,000 €
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është tërësisht e re dhe funksi ...
2 1 67.00 m2details
Banesa
Në shitje

Banesë 113.2m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € /m²
Banesa me sipërfaqe 113.2m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, a ...
Banesa me sipërfaqe 113.2m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
3 1.5 113.20 m2details
Banesa
Në shitje

Banesë 109.51m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € / m²
Banesa me sipërfaqe 109.51m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, ...
Banesa me sipërfaqe 109.51m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’ ...
3 1.5 109.51 m2details
Banesa
Në shitje

Banesë 94.77m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € / m²
Banesa me sipërfaqe 94.77m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, a ...
Banesa me sipërfaqe 94.77m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
2 1.5 94.77 m2details

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Contact Me

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings