Banesë 106m² me #QIRA në Dukagjini Residence

850 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 8 Korrik, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1.5 Banjo
  • 106.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 106m² ndodhet në Dukagjini Residence, në lagjen Lakrishtë

Banesa është e mobiluar me mobilje tejet të bukura. Është e orientuar në jug-perëndim-lindje, dhe ofron një pamje të mrekullueshme dhe të pa penguar të qytetit. Posedon sistem të ngrohjes nën dysheme me Termokos dhe klimë.

Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Tualet | 1 Depo | 2 Ballkona.

Objekti ofron siguri 24h nën mbikqyrjen e sigurimit fizik dhe të kamerave, recepsion në hyrje, si dhe posedon 2 ashensorë.

Ndodhet në një nga lagjet më të përshtatshme dhe më të zhvilluara të kryeqytetit, në afërsi të gjitha shërbimeve të nevojshme për banorë dhe me qasje të shpejtë në qendrën e qytetit.

*Banesa posedon dhe garazhë. Njëra dhomë mund të mobilohet sipas kërkesës së klientit.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 31747
Çmimi: 850 € / muaji
Sipërfaqja: 106.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1.5
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Klimë
Nxehmje me Termokos
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 71m² me #QIRA në Nartel ...

350 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 71m² ndodhet në objektin e Nartel Center, Pejton. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 71m² ndodhet në objektin e Nartel Center, Pejton. Banesa është tërësisht funksionale. Sistemin ...
2 1 71.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 25m² me #QIRA në Bregun e Diellit

250 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 25m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 25m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Banesa është tërësisht funksionale dhe ...
1 25.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 62m² me #QIRA në Bregun e Diellit

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 62m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës Ismail Qemali. Banesa ...
Banesa me sipërfaqe 62m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës Ismail Qemali. Banesa është tërësisht funksiona ...
1 1 62.00 m2detajet

Banesë 60m² me #QIRA në Dragodan

350 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. B ...
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. Banesa është tërësisht e r ...
1 1 60.00 m2detajet

Edonis Hajdari

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp

Compare Listings