Banesë 150m² me #QIRA në Lagjen e Muhaxherëve

750 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 3 Maj, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 150.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 150m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, tek Ambasada e Zvicrës.

Banesa është tërësisht e re, funksionale dhe e mobiluar në mënyrë moderne.

Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike dhe posedon klimë.

Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom) | 1 Dhomë pune | 2 Banjo | 2 Ballkona.

Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, në afërsi të gjitha shërbimeve për banorë.

ID e pronës: 30807
Çmimi: 750 € / muaji
Sipërfaqja: 150.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking

Të ngjajshme

Banesë – Zyre 88m² me #QIRA në Lagjen ...

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 88m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, në objektin e INON. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 88m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, në objektin e INON. Banesa është tërësisht e re dhe funks ...
1 88.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Terracier 155m² + 50m² me #QI...

Banesa terracier me sipërfaqe banimi 155m² dhe me terasë 50m² ndodhet në lagjen Marigona H ...
Banesa terracier me sipërfaqe banimi 155m² dhe me terasë 50m² ndodhet në lagjen Marigona Hill. Banesa është tërësis ...
2 3 245.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 98m² me #QIRA në Pejton

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 98m² ndodhet në lagjen Pejton, në objektin ‘Nartel Center’. Banesa ësh ...
Banesa me sipërfaqe 98m² ndodhet në lagjen Pejton, në objektin ‘Nartel Center’. Banesa është tërësisht e mobiluar d ...
2 1 98.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 32m² me #QIRA në Qendër

320 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 32m² ndodhet në Qendër, afër sheshit Nëna Terezë. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 32m² ndodhet në Qendër, afër sheshit Nëna Terezë. Banesa është tërësisht funksionale dhe sistem ...
1 32.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings