Lokal 195m² në #SHITJE në Rrugën C

3,700 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 16 Prill, 2024
  • 2 Banjo
  • 195.00 m2

Përshkrimi

Ofrohet për shitje lokali me sipërfaqe 195m² në kompleksin ‘Fros Living’ në Rrugën C, Prishtinë.

Fros Living është një objekt i veçantë, shumë modern dhe luksoz, i vendosur në rrugën kryesore, Rrugën C. Ky kompleks krenohet me cilësinë më të lartë të ndërtimit, me arkitekturën moderne që nxjerr elegancë dhe sofistikim.

Lokali ka lartësi prej 4.5 metra dhe ka pamje në të dy anët e objektit. Posedon një hapësirë të madhe, dy banjo dhe një depo. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.

Ndodhet në një zonë e cila ka frekuentim tejet të lartë, gjë që e bën lokalin tejet të përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 26601
Çmimi: 3,700 € / m²
Sipërfaqja: 195.00 m2
Banjo: 2
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
Në shitje

Lokal 40m² në #SHITJE te Qafa

Lokali me sipërfaqe 40m² ndodhet te Qafa, në objektin e Mini Max-it. Lokali posedon një ha ...
Lokali me sipërfaqe 40m² ndodhet te Qafa, në objektin e Mini Max-it. Lokali posedon një hapësirë pune dhe një tuale ...
1 40.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 30m² në #SHITJE në Emshir

Lokali me sipërfaqe 30m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Lokali ka sistem ...
Lokali me sipërfaqe 30m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji ...
1 30.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 120.25m² në #SHITJE në Ulpianë

2,300 € / m²
Lokali me sipërfaqe 66.78m² dhe bodrum 53.47m² neto ndodhet në Ulpianë. Sistemin e ngrohje ...
Lokali me sipërfaqe 66.78m² dhe bodrum 53.47m² neto ndodhet në Ulpianë. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. Lokal ...
1 120.25 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokale 120m² në #SHITJE në Aktash

1,300 € / m²
Lokalet me sipërfaqe 120m² ndodhen në Aktash, afër SONDER. Lokalet janë shumë të përshtats ...
Lokalet me sipërfaqe 120m² ndodhen në Aktash, afër SONDER. Lokalet janë shumë të përshtatshëm për zhvillimin e vepr ...
1 120.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings