Banesë 75m² me #QIRA në Emshir

430 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 7 Maj, 2024
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 75.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 75m² ndodhet në Emshir, në kompleksin ‘Riera’, ndërtuar nga kompania ‘Lesna’.
Banesa është tërësisht e re dhe e mobiluar në mënyrë moderne. Posedon sistem të ngrohjes me Termokos dhe klimë.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon.
Objekti posedon: ashensor, parking të jashtëm të mjaftueshëm, sigurim 24h nën mbikqyrjen e kamerave, etj.
Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt dhe shumë të qetë për banim, me qasje të shpejtë në rrugët kryesore.

*Banesa do të jetë e lirë nga data 1 Qershor.

ID e pronës: 24207
Çmimi: 430 € / muaji
Sipërfaqja: 75.00 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me Termokos
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesë – Zyre 88m² me #QIRA në Lagjen ...

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 88m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, në objektin e INON. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 88m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, në objektin e INON. Banesa është tërësisht e re dhe funks ...
1 88.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Terracier 155m² + 50m² me #QI...

Banesa terracier me sipërfaqe banimi 155m² dhe me terasë 50m² ndodhet në lagjen Marigona H ...
Banesa terracier me sipërfaqe banimi 155m² dhe me terasë 50m² ndodhet në lagjen Marigona Hill. Banesa është tërësis ...
2 3 245.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 98m² me #QIRA në Pejton

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 98m² ndodhet në lagjen Pejton, në objektin ‘Nartel Center’. Banesa ësh ...
Banesa me sipërfaqe 98m² ndodhet në lagjen Pejton, në objektin ‘Nartel Center’. Banesa është tërësisht e mobiluar d ...
2 1 98.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 32m² me #QIRA në Qendër

320 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 32m² ndodhet në Qendër, afër sheshit Nëna Terezë. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 32m² ndodhet në Qendër, afër sheshit Nëna Terezë. Banesa është tërësisht funksionale dhe sistem ...
1 32.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings