Banesë 168m²+80m² në #SHITJE në Emshir

310,000 €
Favorite
Your search results
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • April 12, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 248.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe banimi 168m² dhe 80m² terasë ndodhet në kompleksin ‘Aldex’ në Emshir. Ështe e pajisur me fletë poseduese.
Banesa është tërësisht e mobiluar dhe është tërësisht funksionale, ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike, klimë, etj.
Është e orientuar në lindje dhe perëndim dhe ndodhet në katin e 1-rë të banimit
Banesa ka këtë renditje: Qendrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi (1 Master Bedroom) | 2 Banjo | 1 Wc | 1 Depo | Terasë 80m².
Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të qetë për banim.

*Banesa posedon 2 garazha dhe 2 depo.

State/County:
Country: Kosovë
Open In Google Maps
Property Id : 22748
Price: 310,000 €
Property Size: 248.00 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Other Features
Ashensorë
E mobiluar
Fletë poseduese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 67m² në #SHITJE në Mati 1

85,000 €
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është tërësisht e re dhe funksi ...
2 1 67.00 m2details
Banesa
Në shitje

Banesë 113.2m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € /m²
Banesa me sipërfaqe 113.2m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, a ...
Banesa me sipërfaqe 113.2m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
3 1.5 113.20 m2details
Banesa
Në shitje

Banesë 109.51m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € / m²
Banesa me sipërfaqe 109.51m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, ...
Banesa me sipërfaqe 109.51m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’ ...
3 1.5 109.51 m2details
Banesa
Në shitje

Banesë 94.77m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € / m²
Banesa me sipërfaqe 94.77m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, a ...
Banesa me sipërfaqe 94.77m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
2 1.5 94.77 m2details

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Contact Me

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings