Banesë 54m² në #SHITJE në Nartel Exin, Emshir

1,400 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 15 Korrik, 2024
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 54.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 54m² ndodhet në lagjen Emshir, në objektin që është duke u ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”.

Banesa do të ketë: izolim termik dhe akustik, dritare me xhama 4 stinorë, fasadë ventilluse, etj.

Banesa ka këtë renditje: Qendrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon.

Objekti do të ketë: 2 ashensor, parking të jashtëm të mjaftueshëm, sigurim fizik dhe sigurim nën mbikqyrjen e kamerave, etj.

Ndodhet në një zonë në zhvillim të shpejtë, e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë të rehatshme. Vendndodhja strategjike afër Stacionit të Autobusëve, ofron akses të lehtë dhe të shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit.

*Banesa do të jetë e gatshme për banim në fund të këtij viti. Kontrata bëhet tek Noteri.

ID e pronës: 22124
Çmimi: 1,400 € / m²
Sipërfaqja: 54.00 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 67m² në #SHITJE në Mati 1

85,000 €
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është tërësisht e re dhe funksi ...
2 1 67.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 113.2m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € /m²
Banesa me sipërfaqe 113.2m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, a ...
Banesa me sipërfaqe 113.2m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
3 1.5 113.20 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 109.51m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € / m²
Banesa me sipërfaqe 109.51m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, ...
Banesa me sipërfaqe 109.51m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’ ...
3 1.5 109.51 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 94.77m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € / m²
Banesa me sipërfaqe 94.77m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, a ...
Banesa me sipërfaqe 94.77m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
2 1.5 94.77 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings